Zapraszamy na Polonijną Pielgrzymkę do LOURDES 25-29 maja 2022

 

Zapraszamy do LOURDES!

25-29 maja 2022

Szczęść Boże,

W imieniu Polskiej Misji Katolickiej we Francji oraz Polonijnej Rady Rodziny pragnę zaprosić na Europejską Pielgrzymkę Polonii do Lourdes, która odbędzie się w dniach 25-28 maja 2022 r. Będzie to dla nas szczególny czas dziękczynienia i modlitwy w tym trudnym okresie walki z pandemią i wojny na Ukrainie

Tradycyjnie jak co roku zamówiliśmy dla naszych pielgrzymów miejsca w Domu Polskiej Misji Katolickiej – „BELLEVUE”. Szczegóły związane z programem, terminem, kosztem pielgrzymki itp. znajdziecie w załączniku: 2 Francja 25- 28 maja 2022 Lourdes – koszt pielgrzymi i wstepny program

Uprzejmie proszę, aby skontaktować się z Waszym duszpasterzem i umieścić zawarte tam informacje na internetowej stronie parafialnej lub facebook oraz w ogłoszeniach parafialnych. Jeśli jest to możliwe proszę o wywieszenie tych informacji w gablocie. Załączoną w formacie PDF ulotkę do rozdawania po Mszach św., możemy przesłać w wersji papierowej. Sporządzoną listę pielgrzymów można przesłać listownie na adres Misji oraz drogą e-mail: pmk.france@gmail.com.

Bardzo dziękuję za zaangażowanie i współpracę w organizacji pielgrzymki

Ks. Robert Czarnowski, Sekretarz PMK

 
PS:
Ceny zróżnicowane w zależności od rodzaju dojazdu / transportu. Z Paryża dojazd autokarami bądź dojazd indywidualny.  Można  skorzystać z oferowanych miejsc noclegowych, w tym w Domu Pielgrzymkowym Polskiej Misji Katolickiej w Lourdes, bądź w zarezerwowanych w tym celu hotelach. Program dla pielgrzymów ze wspólnymi spotkaniami, mszami świętymi, etc.
 
Będzie też duet gitarowy ks. Krzysztof Stroński oraz Zygmunt Romanowski – świecki świadek Bożego Miłosierdzia. Jest to misja Mu nadana przez J.P.II po Jego świadectwie i koncercie w Castel Gandolfo.  Pan Romanowski jest znany członkom SRP gdyż brał udział w naszym spotkaniu w Warszawie we wrześniu 2021.
 
Ja się wybieram. Niniejszym, pragnę wyrazić podziękowanie ks. dr Wacławowi Szubertowi byłemu proboszczowi Parafii Polskiej NMP na Concorde, który zaprosił Pana Zygmunta Romanowskiego ze wzruszającym świadectwem i koncertem. To dzięki temu koncertowi dane nam było nawiązać kontakt.
 
Mirosława Woroniecka, Paryż
 
Więcej informacji można znaleźć pod poniższym linkiem:
 

The event is finished.

Column 1

World Research Council of Poles Abroad
World Research Council of Poles Abroad
Libra Institute
Libra Institute
FEDERATION OF POLISH ASSOCIATIONS IN NSW
FOPA
Polonia Institute
Polonia Institute
Forum Rodziców Szkół Polskich Rejonu Solecznickiego
Forum_Rodziców
Polka International
Polka1
Polska Misja W Brazylii
Polska_MIsja_w_Brzzylii
https://coalitionpa.org/
coalition
Polish Centaur
armed_centaur

Polish Centaur

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to Top