Potępiamy nieetyczny atak TVN24 na Papieża Polaka!

Potępiamy nieetyczny atak TVN24 na Papieża Polaka!

Światowe Stowarzyszenie “Republika Polonia”

z całą mocą potępia brutalny atak telewizji TVN

na dobre imię  Świętego Jana Pawła II

Potępiamy nieetyczny atak TVN24 na Papieża Polaka! W związku ze skandalicznym paszkwilem na Ojca Świętego Jana Pawła II wyemitowanym przez stację telewizyjną TVN24 w oparciu o niewiarygodne źródła i nieuprawnione insynuacje, wzywamy wszystkich rodaków na całym świecie do zdecydowanego protestu przeciw temu skandalicznemu zamachowi na Papieża Polaka Jana Pawła II, któremu Polacy zawdzięczają odrodzenie duchowo-moralne po okrutnych doświadczeniach eksterminacji narodu polskiego w czasie drugiej wojny światowej, bezkrwawe wyzwolenie spod sowieckiego jarzma, rewitalizację polskiej tożsamości narodowej zgodnie z najwspanialszą wizją polskości.

Wzywamy rodaków na całym świecie do całkowitego i stałego bojkotu stacji telewizyjnej TVN w kraju i poza jego granicami. 

Wzywamy rodaków do wzmożenia wysiłków na rzecz przypominania i wdrażania w życie nauczania Jana Pawła II, przypominanie jego dorobku, oraz znaczenia pontyfikatu Jana Pawła II dla Polski i dla świata.

Wzywamy rodaków do szczególnego uczczenia siedemnastej rocznicy śmierci Naszego Ojca Świętego w dniu 2 kwietnia 2023. 

Wzywamy rodaków do szczegółowego zapoznania się z metodami manipulacji użytymi w paszkwilu TVN24 przeciw Ojcu Świętemu w celu uświadamiania tych spośród nas, którzy nadal pozostają posłusznymi ofiarami tej ohydnej antypolskiej operacji.

Pragniemy zwrócić uwagę na wyjątkową hipokryzje środowisk związanych z TVN, które starają się występować z pozycji autorytetu moralnego w obronie ofiar pedofilii z lat 1964-1978.  Warto pamiętać, że jednocześnie te same środowiska są zdecydowanie przeciwne dochodzeniu sprawiedliwości dla polskich ofiar hitlerowskich zbrodni z czasów drugiej wojny światowej. Czyli ofiary hitlerowskich mordów na Polakach udokumentowanych poza wszelka wątpliwość nie zasługują na wsparcie podczas gdy ofiary pedofilii według ubeckich źródeł jak najbardziej.  Jest to więc czysto instrumentalne wykorzystywanie ofiar pedofilii dla antypolskich celów przez zagranicznych mocodawców TVN.

Światowe Stowarzyszenie “Republika Polonia”

 

Poniżej prezentujemy linki do niektórych tekstów wskazujących na brak rzetelności w reportażu TVN atakującym Ojca Świętego Jana Pawła Drugiego. Prosimy o szeroką dystrybucje tych materiałów.

https://polskieradio24.pl/130/5925/artykul/3131339,medialne-ataki-na-jana-pawla-ii-historyk-ipn-nie-ma-tu-nawet-cienia-rzetelnosci-i-warsztatu-naukowego?fbclid=IwAR3EBUlbV8WVVs5Vw3GL67Vmhx8fLhGUWpvHhII2svytT9oIjWfNLlpunNQ

https://wpolityce.pl/historia/637838-eksperci-miazdza-oskarzenia-wobec-jana-pawla-ii

https://www.tysol.pl/a100669-dziennikarz-autor-ksiazki-o-jpii-ekke-overbeek-klamal-na-temat-polski-juz-w-2016-roku?fbclid=IwAR3c_jICbgvsE0EdM8fmAobtIPuE7tg0PZGM_nWM6Ex_XfDCO4fbA3j1HWg

https://wpolityce.pl/kosciol/637796-o-zak-punktuje-reportaz-tvn24-tezy-na-podstawie-domyslow

https://wpolityce.pl/historia/637866-tak-sw-jan-pawel-ii-walczyl-z-wykorzystywaniem-maloletnich

 

SKOCZOW, POLAND – MAY 22: Pope John Paul II celebrates a mass in front of 200 000 faithful during his official visit to Poland on May 22, 1995 in Skoczow, Poland. (Photo by Franco Origlia/Getty Images)

 

 

 

 

Website | + posts

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *