Protestuj przeciw niemieckiej ingerencji w polskie wybory!

Protestuj przeciw niemieckiej ingerencji w polskie wybory!

Protestuj przeciw niemieckiej ingerencji w polskie wybory!

Napisz list protestacyjny do Manfreda Webera

Manfred Weber, niemiecki szef frakcji politycznej Donalda Tuska, oficjalnie ogłosił, że rząd Polski jest ‘wrogiem’, który będzie ‘zwalczany’. Wypowiedź Webera to – nawet jak na Niemca – skrajny przykład bezczelności – oceniła Europoseł Beata Szydło.

Niemiecki polityk Manfred Weber mówi otwarcie, że chce zwalczać Prawo i Sprawiedliwość. Niemcy – wspierając swojego pupila Tuska – już otwarcie atakują polski rząd, stwierdził minister Jacek Sasin.

Otwarty atak na rząd PIS przez niemieckiego polityka wspierającego Donalda Tuska stanowi  niedopuszczalną ingerencje Niemiec w wewnętrzne sprawy Polski.  Świadczy o skrajnej arogancji Niemców wobec Polaków, braku wszelkiego szacunku do Państwa Polskiego i pogardy dla polskiego wyborcy.  Wynikiem takiej postawy poczucia wyższości wobec narodu polskiego demonstrowanej przez elity władzy niemieckiej jest skandaliczny występ niemieckiej grupy muzycznej, która parę dni po tej wypowiedzi prowokacyjnie odśpiewała w Gdańsku pieśń towarzyszącą wojskom hitlerowskim w ataku na Polskę w 1939 roku.

APEL: Nie bądz obojętny na obrażanie Polski i Polaków! Napisz list do Webera! 

Jego adres:  manfred.weber@europarl.europa.eu

Instrukcje jak to zrobić znajdziesz tu:  https://niezalezna.pl/493766-niemiecki-polityk-chce-zwalczac-polski-rzad-morawiecki-zaprasza-do-debaty-napisz-list-do-manfreda-webera

Dziękujemy!

ŚSRP

Website | + posts

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *