Biuro SSRP w nowej siedzibie!

Biuro SSRP w nowej siedzibie!

Drodzy Członkowie i Sympatycy Republiki Polonia, 

Mamy przyjemność poinformować, że biuro krajowe naszego stowarzyszenia po przeprowadzce w grudniu 2023 z budynku PAST na ulicę Kopernia 30 w Warszawie jest już w pełni funkcjonalne.

Nowa lokalizacja jest równie wygodna dla osób spoza Warszawy jak poprzednia. Budynek ten mieści się w odległości 5 minut spacerkiem od stacji metra Nowy Świat/Uniwersytet w stronę Wisły.  

Nasz zespół pod kierownictwem dyrektora krajowego w ścisłej współpracy z zarządem naszego stowarzyszenia bardzo sprawnie zorganizował przeprowadzkę,  za co serdecznie dziękujemy!

Nasza pani asystent sekretarz zadbała aby wspaniale wyposażyć nasze nowe biuro, a nasza pani księgowa wraz z całą ekipą wolontariuszy ostatecznie pięknie całość urządziła.

Wszystkim Państwu zaangażowanym w uruchamianie naszego nowego biura przy ulicy Kopernika 30 bardzo serdecznie dziękujemy!

Biuro SSRP w nowej siedzibie!

W naszym biurze dostępne są obecnie książki wydane przez nasze stowarzyszenie oraz organizacje partnerskie jak również pamiątki z całego świata ofiarowane nam przez naszych członków. 

Pani asystent sekretarz jest dla Państwa dostępna. Prosimy się kontaktować drogą mailową pod adresem republikapolonia@gamil.com lub telefonicznie na numer 504 267 535. 

Zarząd Światowego Stowarzyszenia Republika Polonia

 

Projekt dofinansowany przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów
w ramach konkursu “Polonia i Polacy za Granicą 2023”
Wartość dofinansowania: 102 660 zł; całkowita wartość zadania 107 960 zł;
Projekt obejmuje koszty wynajmu i wyposażenia biura, koszty bieżące biura, profesjonalną obsługę, podróż, szkolenia i konsultacje.   

 

 

 

Website | + posts

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *