Polonia w obronie dobrego imienia Św. JPII

Polonia w obronie dobrego imienia Św. JPII

POLSKA MISJA KATOLICA W BRAZYLII informuję,

że przygotowujemy wśród Polonusów brazylijskich

ruch w obronie dobrego imienia św. Jana Pawła II!

To co wyprawiają post komuniści, którzy teraz przefarbowali się w Polsce na liberałów, uwłacza wszelkim standardom kultury i współżycia w jednym kraju w harmonii z ludźmi o innych poglądach niż oni! To za PRL oni byli jedynymi poprawnymi i mającymi rację! Teraz przeszli na drugą stronę świata kapitalistycznego, którego tak nienawidzili i krytykowali! Jednak w wolnym świecie należy się poszanowanie dla drugiego człowieka!

W Polsce jest piękna tradycja, że o zmarłych nie mów się źle, albo nic się nie mówi! Oni jednak nie mają szacunku dla naszych tradycji narodowych! Co nie jest zgodne z ich wolą, niszczą i idą po trupach do swojego celu! Na 2 kwietnia zapraszamy katolicką Polonię brazylijską na wspólną modlitwę o nawrócenie dla tych wszystkich, którzy rozpętali atak na Osobę i Świętość Największego z Rodu Polaków św. Jana Pawła II w telewizji TVN i przez publikację książki paszkwilu autorstwa dziennikarza holenderskiego, mało znanego we własnym kraju! Publikacje poszły po linii dokumentów ubecji, a nawet się nie pofatygowania by poprosić Archidiecezję Krakowską o dostęp do archiwów z czasu, kiedy Pasterzem był Arcybiskup Metropolita KAROL WOJTYŁA!

Polonia w obronie dobrego imienia Św. JPII;

Jako Polacy żyjący na emigracji wraz z potomkami polskich emigrantów w Brazylii przeciwstawiamy się diabelskim, fałszywym atakom na Osobę św. Jana Pawła II! Nie udał się komunistom atak na życie Jana Pawła II w dniu 3 maja 1981 r., kiedy wynajęli terrorystę tureckiego, więc przystąpili teraz do drugiego ataku! Problem biednych liberałów jest w tym, że nie mają konkretnych dowodów, więc poszukują za przykładem szatana – ojca kłamstwa – atakować świętość Największego Autorytetu dla każdego Polaka, jakim pozostaje św. Jan Paweł II i pośrednio niszczyć Kościół katolicki!

Jezus pozostawił nam pewność: “bramy piekielne nie przemogą Jego Kościoła”! Post-komuniści, liberałowie, sfrustrowani dalej będą atakować, bo pozostała im wewnętrzna próżnia, zostali jak sieroty po ideach Lenina, Marksa, Engelsa, Stalina, Gomułki…. W stolicy południowego stanu brazylijskiego, w Porto Alegre, w Kościele Polskim Pani Jasnogórskiej w dniu 2 kwietnia o godz. 10:30 rano będziemy sprawowali Mszę św. o nawrócenie atakujących Osobę i Świętość Największego i najbardziej rozpoznawalnego w świecie Ambasadora Polski, jakim jest i będzie św. Jan Paweł II! Bezpośrednio po Mszy św. odczytamy w kościele nasz protest (w języku polskim i portugalskim) przeciw tym haniebnym poczynaniom wrogów Kościoła w Polsce!

Święty Janie Pawle II módl się za nami i błogosław nam z Okna Domu Ojca Niebieskiego!

Ks. dr. Zdzisław Malczewski SChr rektor Porto Alegre, 18 marca 2023 r.

https://republikapolonia.pl/2023/03/11/potepiamy-nieetyczny-atak-tvn24-na-papieza-polaka/

Website | + posts

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *